Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S telefont szeretn...

Sony Xperia S telefont szeretnék venni a T-Mobilnál Média Mánia XXL díjcsomagban, 0 Ft-ért. A havidíj 20890 Ft. De most előleget nem tudnék fizetni. Elég a hűség? Gyors válaszokat légyszi. Mert ma szeretném elintézni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ha jól tudom Mozaik S ben vettem új előfizetés ként.

Úgy első ízben 30.000 ft önrész kellett + havi 5400 ft ot fizetek+ a készülék biztosítást így 7300ft/12 hónap

ebben benne van 200mb adatforgalom is.

ha jól tudom önrész nélkül nem tudod megvenni,de erről őket kéne megkérdezni.

2012. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg így nem is kell ezzel a csomaggal amit írtál.

[link]

2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebbõl gondoltam én is :),és ha jól értelmezem részletfizetés sem szükségea.A díjcsomag nekem tökéletes mert ennyit költök feltöltésre is havonta :),+ 3 giga net... tökéletes!Szóval akkor csak a hitelbírálat lesz :).Szerintetek vigyek közüzemi számlát?
2012. szept. 22. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tök új első előfizetésed akkor mindenképpen.
2012. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt már elõfizetésem,lejárt a hûség.Akkor a 70000 ft os telót,XS csomagban,részletfizetéssel kiadták,személyi-,lakcím-,TAJ-,és adó kártyára.Más nem is kellett.De ez most a férjem nevén lesz.Akkor biztos ami biztos viszünk közüzemi számlát.Vezetékes telefonszámlát elfogadnak gondolom.
2012. szept. 22. 10:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért az õ nevén lesz,mert õ "tiszta".Nekem van hitelkártyám ami,persze rendezett,szóval nem vagyok adós,de biztosra megyünk :)
2012. szept. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!