Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Balde VS Samsung Galaxy y?

ZTE Balde VS Samsung Galaxy y?

Figyelt kérdés

ha lehet indoklást is kérnék

kösz



2012. szept. 22. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 22. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem blade, nekem is az van, de nem azért mondom.Van benne Fm rádió.Az oldal azt írja, hogy FM transzmitter is van benne, de eddig érdekes módon senki sem fedezte fel, egyszóval nincs benne.A képernyő felbontása nagyobb, mint az y-é.Az y-nak 320x240, még a Bladenek 800x480.A bladeben több a RAM is, 2x annyi.A processzor erősebb az Y-ban, viszont a rettentő kevés RAM miatt szerintem felesleges.A Bladen nem akad az Angry Birds Rio, még az Y-on igen.Szóval játékra sem alkalmas, egyrészt a RAM miatt, másrészt pedig a képernyő miatt.A képernyőt is 2 részre lehet bontani, "miért ne" szempontból: 1.:nagyonkicsi a felbontás 2.: egy ujjad betakarja a fél kijelzőt, szóval nem igazán tudsz játszani, mert az ujjadtól nem látod a képernyőt.

Mellesleg a bladere van egy nagycsomó szoftver, cyanogen 7-től kezdve az ICS.-ig minden.Meg szerintem Jelly Bean is van rá, de nem biztos.Ja, és még az oldal rosszul írja, hogy szerinte a bladeben nincs A-GPS(Assisted GPS)

Ezt írja legelsőnek, hogy miért válaszd az Y-t.Csak rosszul.

Továbbá a blade kamerája jobb, mint az Y-é.

És ami még nagyon fontos, hogy a bladet szoftveresen szinte lehetetlen megölni.Még nagyon nagy baj esetén is vissza lehet hozni DFU-val.És nincs zárt bootloadere az xperiákkal ellentétben.

2012. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 22. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se!
2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿
2012. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!