Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az alkalmazásaimat?

Figyelt kérdés
Xperia mini pro típusú mobilom van. Goodla play segítségével töltöm le az alkalmazásokat, és azzal is frissíteném ha tudnám. Kijöttek az új frissítések, de amikor rá koppintok akkor nem bírja elkezdeni tölteni. Ez már egyszer előfordult, de akkor helyre egy idő után. Most nem akaródzik neki már kb. 1 hete, szóval nem tudom frissíteni az alkalmazásokat. :( Valami tipp, hogy hogyan oldhatnám meg a problémát?

2012. szept. 22. 14:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Már le állítottam a Google play-t (régebben android market volt a neve), és újra indítottam. A telefont is már újraindítottam, de nem javult semmi.
2012. szept. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!