Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érdemes telefont venni?...

Mikor érdemes telefont venni? Kinéztem most magamnak a Samsung Galaxy Ace 2-t, jelenleg 90ezer körül van az ára, ha jól veszem ki a t-mobile oldalán.

Figyelt kérdés
Karácsonykor mennyivel mehet le az ára ? Eléggé sürgős lenne a telefonvásárlás mert a réginek már nagyon sok nyavalyája van ( 7éves telefon),de azért nem szeretnék kiszúrni magammal és túl sokat kiadni érte.
2012. szept. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Ace 2 nem éri meg, még akkor sem, ha 10 ezret engednek belőle karácsonyig. Ha pont ennyit szánsz rá, akkor Xperia P-t vegyél ugyanannyiért.
2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért nem éri meg ? Nem elég jó ? Rossz tapasztalat ? Kérlek oszd meg velem, nem szeretnék ráb.szni :S
2012. szept. 22. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kivételesen nem annyira rossz, mint a többi Samsung, de 20 ezerrel túl van árazva. A megbízhatóságáról még nem tudok semmit, túl új még, de ha követi az elődök hagyományait, akkor érdemes nagy ívben elkerülni.
2012. szept. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. 60000-ért van az xperia u, ami jobb nála, míg 90000-ért van az xperua p, ami meg sokkal jobb nála.
2012. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem egyik ismerősömnek van ilyen telója és ő nagyon elégedett vele. Csak annyi h először nem volt jó, frissíteni kellett.

De mi a bajotok a Samsunggal ? Mostani telefonom csúsztathatós Samsung, mindenki azt mondta h kb. fél év és tönkremegy, ehhez képest enyém 7éves.

Családban és ismerőseim is mind elégedettek a Samsunggal.

2012. szept. 24. 22:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy meg segítek... :) Nem azt kérdezem h megéri-e nekem megvenni egyáltalán hanem h mikor éri megvásárolni. Láttam más kérdéseknél is csak telefontípusokat tudnak ajánlani...jól esne már egy olyan válasz ami a kérdésemhez illik.

Ha jót is akartok, ezeket az ajánlásokat tartogassátok a "Milyen telefont vegyek? " típusú kérdésekhez. thx.

2012. szept. 24. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy bárki is támogasson itt abban, hogy Samsungot vegyél. Csak azok szerint jó és azok elégedettek vele, akiknek gőzük nincs hozzá és/vagy még nem láttak más telefonokat.
2012. szept. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!