Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül a mosógépbe került...

Véletlenül a mosógépbe került a telefonom (Samsung Corby pro), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kimostuk a telefonom véletlenül (be volt kapcsolva), de kb 1-3 percen belül kikaptuk. Még világított a képernyő amikor kivettem (bekapcsoláskor feljövő embléma cucc. Aksit SIMet memóriakártyát azonnal kivettem, most külön külön vannak a mobil függőlegesen szárad. A SIM és a memóriakártya is ép maradt, működnek, az aksiról még nem tudtam megállapítani. Az a kérdés, hogy másnap megpróbáljam bekapcsolni, vagy inkább keressük majd szervízt és ott eldöntik mi a legjobb? Nagyon szeretném ha ép maradna (Szeged, szóval ha valaki tud jó szervízt azt is írja légyszíves)

A telefont külföldről rendeltük, kártyafüggetlen corby csúsztatható billentyűzettel.


2012. szept. 22. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lett már vizes telefonom, szétszedtem, szárítottam 1 napig aztán 1 napig jó volt. Utána meg bedöglött a billentyűzet...

Faternak vízbe esett, szintén aksit kivette rögtön, de 1 hét száradás után se lett jó. Aztán kb 1 hónap múlva előkerült a fiókból és működött...

Ismerős telefonja zsebébe volt amikor csepergő esőbe ment haza,(ez már érintőképernyős) hazaért, a telefonja meg bedöglött...


Szóval elégé változó dolog hogy mennyire bírja.

A belsejében van egy kis gombelem ráforrasztva a nyálka. Szóval teljesen áramtalanítani nem tudod.

2012. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szétszedve temesd bele egy pohár rizsbe pár napra,az állítólag kiszívja belőle a nedvességet/párát.
2012. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hajszárítóval gyorsan ki lehet szárítani. Aztán vagy működik vagy nem.
2012. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem szervízbe, ott mondták hogy beveszik, az aksiban kicsi volt a feszültség (?), zárlatos lett, magát a telefont nem tudták kipróbálni, elküldik és ezek után szerencse kérdése.
2012. szept. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!