Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen GPS Sony Xperia Solára,...

Ingyen GPS Sony Xperia Solára, amihez nem kell net?

Figyelt kérdés
Vettem egy Solát, de nem találok olyan GPS-t amihez nem kell net

2012. szept. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Market, Sygic ingyenes..

Vagy: tekintve, hogy jogvédett, torrenten keresd.

IGO8.4.3.179971, felbontás benne legyen, ami a Te készülékedhez kell.

2012. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Sygic-hez net kell
2012. szept. 23. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom Te hogyan csinálod, nekem nem kell, megy az anélkül is.

Most már nincs fenn, sok éve az IGO8-at pártolom, de tudtam használni, kipróbáltam, de nem tetszett.

A készülékekben (sokban) van A-GPS lehetőség.

Ez annyit jelent, hogy a holdak megtalálását a telefon cellainformációk alapján, merthogy abból rögtön tudja hol vagy adatforgalommal letöltve (ez persze adatforgalommal jár) gyorsítja.

Ha ez nincs engedve neki, akkor kénytelen-kelletlen nekiáll és megkeresi a GPS vevőjével A-GPS segítség nélkül, igaz többet elszüttyög vele....

2012. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzöhöz: (sokan buknak ezen, mint kiderült).

GPS vevő/navigátor próbához ballagj ki a játszótérre, ha lehet magas házak se legyenek a közelben és úgy próbáld.

Lakásban soha (ritka a kivétel) nem fog "feléledni", követeli a net hozzáférést, mert arról viszont menne...

2012. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy nem kell net, de meg kell veni a Sygic-et
2012. okt. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!