Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Apple termékek...

Szerintetek az Apple termékek megérik ezt a pénzt itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
csak annyira, mint a többi gyártó drága terméke.
2012. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Határozott NEM!
2012. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kérdés mit jelent az hogy "megérik a pénzt"? Ezt hogy lehet definiálni? Mondjuk iPhone-ra én speciel nem költenék annyi pénzt, nekem az "nem éri meg", de 2006 óta van egy iMac-em, soha nem cserélném Windowsos gépre, csak újabb iMac-re.
2012. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem éri meg, mivel nagyon drágák, és csak a márkát fizeted meg.. Viszont Amerikában eléggé olcsóak ezek a termékek.
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Sok okos miért jön ilyen hülyeséggel, hogy nálunk nem éri meg, de Amerikában olcsó?

Ugyanannyiba kerül, ott is rohadt drága, nincs 10k különbség az árak között, az meg ~150-200 ezer forintnál már nem pénz.

Persze ott a fizetések másabbak, de maga a telefon akkor se olcsóbb.


Egyébként megérni természetesen nem éri meg, egyik telefon sem 100k fölött, de nem is azért vesz ilyet az ember, mert az megéri.

2012. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több fizetést kapnak, így számukra olcsóbbak ezek a termékek.
2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha asztalosmester vagy, akkor egy profi esztergapad meg fogja neked érni a többszázezer forintot. Ha pék, akkor ez neked egy felesleges pénzpocsékolás.

Mi Wacom táblákkal dolgozunk. Nekünk ezek jó befektetések, megérik a pénzüket. De az öcsémnek arra, hogy paintbe ökörködjön nem vennék egy Cintiq táblagépet.


Vannak olyan szakmák, ahol kifejezetten jók az Apple termékek. Másutt elég silányul muzsikálnak. Volt valahol egy cikk ahol összegyűjtötte valaki hogy melyik területre milyen rendszer a jó. Azt kéne megkeresni

2012. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh és mielőtt kapom az ívet azért hozzáteszem. Nem, természetesen arra, hogy egy 15-16 éves srác a suliba azon dobálja a madarakat a malacokhoz, teljesen felesleges pénzkidobás. Nem lesz jobb se neki se másnak tőle.
2012. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Had kérdezzek vissza, én havi 10rongyot fizetek a 4s-em után, ez lehet soknak tűnik, de, hány ember dohányzik köztetek? Nekem van olyan ismerősöm, aki saját bevallása szerint havi 15-20ezret szív el! Lehet sok, de szerintem itthon is megfizethető!
2013. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!