Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos omostelefonra...

Androidos omostelefonra tudnátok jó ébresztőt ajánlani? Olyan kellene, amiben saját zenét is be tudnék állítani.

Figyelt kérdés
a régi okoskám vekkerét nagyon szerettem, most viszont egy Alcatelem van, és nem tudok rá felébredni, ráadásul csak gyárilag beépített hangokkal dolgozik. kerestem google play-en, de mindegyikben csak pro.verzióban engedi a saját zenét. egyet találtam, ami nem ilyen, de az meg valamiért szeptember 30-at ír az ébresztés időpontjához, az meg nekem nagyon későn van:D
2012. szept. 23. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyan tudok .mp3-at beállítani csengő-, SMS- illetve ébresztőhangnak?


Létre kell hozni a memóriakártya gyökérkönyvtárában egy-egy mappát a különböző hangcsoportoknak, ezek pedig:


(SD kártya): media/audio/alarms (ide kell helyezni az ébresztőhangokat)

(SD kártya): media/audio/ringtones (ide kell helyezni a csengőhangokat)

(SD kártya): media/audio/notifications (ide kell helyezni a jelzőhangokat)


Miután ezeket megtetted, a beállításoknál a gyári hangok között megtalálod a bemásolt .mp3 fájlokat is, és a normál hangokhoz hasonlóan tudod őket használni.

2012. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megcsináltam, de nem jelenik meg a szám a választék között. :(
2012. szept. 23. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, dee! Sikerült! Köszönööm:)) Életet mentettél:D
2012. szept. 23. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!