Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a kisebb karcokat a Samsung Galaxy Minim képernyőjéről?

Figyelt kérdés
Olvastam a banános és a fogkrémes megoldást, de állítólag a fogkrém megmarhatja a képernyőt, a banános meg kicsit fura nekem... :D

2012. szept. 23. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicseréled a kijelzőt.
2012. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a banános az karcos dvd/cd-re van . ha óvatosan csinálod csinálhatod fogkrémmel , énis megcsináltam és nemlett semmi baja a kijelzőnek , csak vigyázni kell ne menjen bele se a fogkrém se a víz a hangszóróba.
2012. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kijelzőcsere 15000 forint... azt kösz kihagyom :DD

szóval a fogkrémes bejöhet? akkor lehet kipróbálom, ártani nem árthat, remélem legalábbis... :)

2012. szept. 23. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
"ártani, nem árthat" hát... a fogról lemarja a lepedéket és hasonlók. Vajon a műanyagot marja v. sem. Mi van ha résbe megy?
2012. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!