Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI -s üzenetek kikapcsolása?

IMEI -s üzenetek kikapcsolása?

Figyelt kérdés

Vettem egy Huawei Ascend G300 at és ahányszor üzenetet küldök mindig küld egy másikat is a címzettnek " Tartsa meg ezt az üzenetet Küldő:*** IMEI:*** " a kérdésem az, h ez pénzbe kerül e nekem, és h nem lehet e kikapcsolni???

(jó, mostmár ha nem csinálok semmit is küldözgeti ezeket az üziket, olyanoknak akiknek nem is küldtem semmmit.. mi a fene ez, vodánál esetleg megcsinálhatják nekem??)


2012. szept. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen kapcsold ki, vidd vissza a vodához, mert ez vírusnak tűnik!
2012. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hasonlít a nyomkövetős üzire, amit anno a samu sharkommal küldtem annak, akit kiválasztottam, hogy lopáskor az ő telefonjára menjen a jelzés, ha másik kártyát tesznek a telóba.

Nincs a telódon ilyesmi program?

2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is erre a lopásos dologra gondoltam, az előző telómon (samsung s5230) volt ilyen és tudom h annak a 2 embernek lett beállítva akiknek mentek is ezek az üzik, de ugy emlékszem h kikapcsolva hagytam.. viszont ha még is be volt kapcsolva, akkor meg nem értem h mért arról a telóról küldi az üziket amibe beleraktam a sim et és mért nem arról amibe bele lett rakva egy új sim (a samsung ot is használjuk csak más sim -el)..
2012. szept. 23. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
wháááá köszönöm 2.^^.. megsporoltál nekem egy utat:DD (megcsináltam, vagyis asszem:D)
2012. szept. 23. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, a samuban leállítottad a követőt :))

Nekem ellopták az említett telómat. Aztán visszakaptam, aki megvette, attól.Mivel a kártyám helyett újat kaptam, amikor ismét használatba vettem a megkerült telefont, a barátnőm sorban kapta az IMEI üziket:-D

Hiányolom az androidból ezt a progit:((

2012. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!