Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help hogyan tudnám visszaállít...

Help hogyan tudnám visszaállítani magyarra a sony xperia tipo-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok, véletlen rámentem hogy gyári beállítások vissza, és spanyol vagy purtugál nyelvű lett a telefon! hogyan tudnám visszaállítani?beállításokba nézgelődtem de nem találtam.
2012. szept. 23. 17:25
 1/3 anonim válasza:
Szia én segíteni nem tudok de véleményedet kérem a Sony telefonodról. Meg vagy-e vele elégedve és hogy jó nem fagy le ?! mert én ennél a telefonnál gondolkodok. válaszodat előre is köszi :D
2012. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


menj a beállításokba, tekerj egy darabig, és kb olyan (felölről) a 11-12. lesz az. katt rá, és ott kitudod

2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a telóról van jó és 1 rossz véleményem is.


egy rossz: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

(Ezt valami kártékony alkalmazás csinálhatta valószínűleg, vigyázni kell mit töltünk le.)


Ezen kívül egy profi telefon. Nekem csak 2 nap kellet hogy rájöjjek Mindenre.


Amit hiányoltam alapból:


- fülhalgató. (3 ezerért médiába én vettem egy jót.)

- hangrögzítő nincs alapból, google play-ről tudsz majd letölteni.

- Mértékegységváltó sincs alapból, de ingyen ezt is a google playről lehet szerezni.

- "Notepad" féle alkalmazás nincs alapból, bár ezt 32kb/s nettel 30mp szerezni ingyen a marketről.


4.04 es android van alapból ami asszem a legújabb. (Ebben a pillanatban.)


Eddig minden játék megy rajta. (Pl Minecraft, Drift Mania Free (Ezt ajánlom, jó kis game).


Nagyon tiszta, érthető a zene amit róla játszunk le, 3.2 megapixeles kamera, hát ennél van jobb is de megteszi.)

2012. szept. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!