Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van a t-mobilnál számlatart...

Ha van a t-mobilnál számlatartozásom (már pontosan nem tudom, kb.4 éve) akkor meddig nem lehet még (azon kívül hogy kifizetném. ) telenornál új előfizetésem? Úgy tudom van egy elévülési ideje, amúgy nem az én hibám hogy tartozok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Nem értem, hogy nem a Te hibád a tartozás, de mindegy is, kicsit fura hogy 4 éve fennáll a tartozás, de nem rám tartozik. Ha jól tudom 5 év az elévülési idő bármire. (persze a gyilkosságra azt hiszem nem) Valamilyen jogi fórumot keressél meg ez ügyben vagy a T mobile ügyfélszolgálatot írásban - ugyanis annak nyoma van.
2012. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ugyfelszolgalat@t-mobile.hu


vagy hagyományos levél


Magyar Telekom Nyrt. H-1117 Budapest, Kaposvár utca 5-7.


Első hozzászóló vagyok csak kipótoltam.

2012. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!