Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia e52 miért írja h....

Nokia e52 miért írja h. offline? Telefonáni sem lehet nincs hálózat.

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 19:36
 1/4 anonim válasza:
mert elállítottad. kattints oda ahol az van hogy offline és állítsd általánosra!
2012. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
repülő üzemmódba tetted !Keresd meg a menüben azt az opciót ahol a profilokat lehet váltani és válasszad ki az általánosat !
2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gond hanem hogy mikor elindítottam és nem volt benne sim kártya akkor arra mentem h. offline ba induljon el és mikor raktam bele akkoris arra mentem mert nem olvastam végig...VISZONT most meg nem tudom hogyan internetezzek rajta mert van mobilnetem de állandóan a wifivel akar csatlakozni...
2012. szept. 24. 16:41
 4/4 hadeszka válasza:
Be kell állítani a szolgáltatódnak megfelelő APN-t, telenor pl le tudja küldeni SMS-ben
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!