Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefona NOKIA LUMIA 710?...

Jó telefona NOKIA LUMIA 710? Megbízható? Megéri az árát? A wifije jó messziről is fogja a netet? Nekem 3 házzal arrébb a Szomszédnak van WIFIJE és azt szeretném Lopni! ÉRzékeli azt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható, gyors, erős, abszolult megéri az árát. Nokiákban mindig is erős wifi volt, ebben is erős és stabil. De azt nem tudom, hogy mit jelent neked a 3 házzal odébb..mert ha az 10-15, ha nagyteljesítményű wifi, akkor 30 méteren belül simán veszi az adást. Nekem itt a szobámba van a wifi, de a mögöttünk levő játszótérről, ami úgy alig 15 méterre van, simán fb-zek, vagy youtube-ozok akadás mentesen.

Ha erre a telefonra telik, akkor szerintem egy 5 000 ft-os wifi routerre is telni fog. És azért az 5 ezerért egy jó wlan routert lehet venni.

2012. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van benne 3G. Nyáron a mező közepén simán neteztem rajta.
2012. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha már mindenképp tapis Nokiát akarsz, szerintem inkább egy 610-est vegyél.

Szinte ugyan az a kettő telefon, a 710 pont csak kicsivel jobb mindenben, viszont jóval drágább is.

Fórumokon és különböző telefonos portálokon már sokan előre dicsérik a WindowsPhone 8-at, szerintem érdemes megvárni az ezzel ellátott Nokiákat, akkor még mindig dönthetsz. (kb.2 hónap)

2012. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt te sem gondolod komolyan ugye? A 610-ben pont hogy jóval gyengébb hardver van, ami azt jelenti, hogy sok alkalmazást nem lehet futtatni (hogy az egyéb multimédiás megköttésekről és a lényegesen rosszabb kijelzőről ne is beszéljünk). Ehhez képest a 710 és a 610 közötti árkülönbség aprópénz. Azzal viszont egyetértek, hogy érdemes lehet a WP 8-at megvárni, már csak azért is mert lehet, hogy a korábbi telók ára lejjebb csúszik.

Hogy az akárhanyadik szomszéd netjét tudod-e lopni (ejnye), azt így nem lehet megmondani, sok mindentől függ. Falak vastagsága, távolság, jelerősség ésatöbbi. Valószínűleg ha fel is tudsz rá szabadulni akkor se lesz egy túl stabil kapcsolat.

2012. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv.Én is Nokia Lumia 710-est szeretnék venni,mert elegem van az androidomból,hogy szétfagy,meg akadozik(zte skate)

A 610-es kommentelőnek,és neked is írnám,hogy a 610-ben csak 256 mega ram van,ami az alakalmazások nagyrészéhez édeskevés.Tehát még egy ala skype sem fut el rajta.Szerintem megéri:D

2012. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg a szomszéd netjét akarod lopni,akkor vegyél egy jelerősítőt:D
2012. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!