Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap este elhagytam Samsung...

Tegnap este elhagytam Samsung Galaxy Mini telefonomat, van esély rá hogy valaha meglesz?

Figyelt kérdés
Elhagytam tegnap este a telefonom, kieshetett a zsebemből valamikor de foggalmam sincs hogy pontosan hol, hívni se tudom már szerintem valaki elvitte és kivette a simkártyát, valahogy belehet mérni vagy már nem lesz meg soha?

2012. szept. 23. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ihatsz rá hideg vizet.

[link]

2012. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most ez mit jelent?
2012. szept. 23. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Bottal ütheted amit szeretnél...
2012. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi esély nincs rá hogy visszakapjam? Ha bejelentem a rendőrségen akkor se?:S
2012. szept. 23. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a papírjaid, akkor a szolgáltatónál letilthatod a telefont. Igaz, hogy akkor max eldobja, aki megtalálja, de nem is használhatja.
2012. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha bejelentem a rendőrségen akkor se?"


Javíts ki ha tévedek.

A rendőrség bűncselekményekkel foglalkozik.

Pl. ha ellopták, kiraboltak, megzsaroltak, stb.

Mit is mondanál nekik, miért teszel feljelentést?

Hogy bamba voltál?

Veszélyeztet a dolog élet vagy vagyonbiztonságot?

Ha pedig azt hazudod hogy elloptál tőled és kiderül hogy nem, akkor te húzod a rövidebbet.


Szóval gyűjthetsz új mobilra.


Elvileg van rá törvény hogy a megtaláló köteles a rendőrségen leadni a talált holmit, de ez rád nézve semmin sem változtat.

2012. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem egyik ismerősöm talált egy okostelefont egy pláza mosdóban, tehát nem lopta, de mivel nem adta le a rendőrségen lopásnak minősült és mivel a tulaj bejelentette a rendőrségen eljárás is lett belőle, bemérték a telót az ismerősömet meg felelősségre vonták, hogy miért nem adta le...
2012. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ez így ahogy van, nem igaz. Kitaláció. A rendőrség egyetlen lépést nem fog tenni a te általad elhagyott teló kereséséért. Ez nem bűnügy.

2012. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!