Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont válasszam?

Melyik okostelefont válasszam?

Figyelt kérdés

Egy listából kéne választani. Sajnos egyáltalán nem értek az okostelefonokhoz, egyelőre még azt sem tudom, van-e rá szükségem, de ezeken kívül meg alig van választék, szinte pont olyat meg nem akarok, mint az előző (Nokia 6303). Amire használnám: telefonbeszélgetésen kívül SMS, MMS, néha egy kis internet (menetrend, email, facebook, de sztem ez nem lenne gyakori, 50 MB adatforgalmam lenne), zenehallgatás, minimális fényképezés, és ha már okos, akkor GPS és egy PDF olvasó is jól jöhet. Játékra nincs szükségem. Persze, ha látnék más funkciókat, lehet, hogy mindjárt bővülne ez a kör :). Sajnos a telefonjaimmal előfordul, hogy eláznak, megütődnek, tehát a fizikai strapát jól bírók előnyben. Szintén fontos lenne a jó aksi, mert néha napokig nem vagyok áram közelében. Az érintőképernyőhöz egyáltalán nem ragaszkodom, de most már szinte mind olyan.


Az ajánlott telefonok többsége 10 és 20ezer között van, ezen belül most az ár nem számít. Kivéve az egyik, az ingyen lenne a készlet erejéig.


HTC Wildfire S

Huawei Ascens Y200

LG L3

Nokia Asha 302 (ez nem okos, de elég jónak tűnik)

Nokia C2-01

Nokia C5-00

Nokia C5-03

Samsung Champ 2

Samsung S5610

Samsung Galaxy Mini S5570

Samsung Galaxy Y (ez lenne ingyen a készlet erejéig)

Sony Xperia tipo

Telenor One Touch C

ZTE Blade


Kössz a segítséget előre is!



2012. szept. 24. 00:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocs, az S5610 se okostelefon, hanem nagyon is "klasszikus".
2012. szept. 24. 00:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kozul Sony Xperia tipo. Hardveresen jobb mint az osszes tobbi, es ICS van rajta gyarilag.
2012. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
A HTC Wildfire S-t máris lődd le a listáról,nekem is az van és ilyen szar telefonnal életemben nem találkoztam.
2012. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kössz, ment a zöld pacsi!
2012. szept. 24. 00:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Tiponak.
2012. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kössz neked is!


Az ingyenes Galaxy Y amúgy annyit is ér?

2012. szept. 24. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit se. Akkor se érné meg, ha ők fizetnének neked, az az egyik legrosszabb ma kapható telefon.
2012. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
+1 a tipo-nak.
2012. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
24%
nekem nokia E5 van nemrég vettem újan szép ára volt. jó telo és okosság képp tartalmaz a következőket telepítve: facebook ,hi5, youtube, myspace, friendster. persze lehet nyomni belé még többet is. van tékép nézet és gps ovi és navigácio gyorsulásmerőt is tartalmaz 5mp kamera, wifi és multitasking re is alkalmas. nem érintöképernyös és legkeményebb használatkor is legalább 5 napot birja az akku.
2012. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat! Jöhetnek még!


Nokia E5 sajnos nincs a listán.

2012. szept. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!