Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom aktiválni az...

Hogyan tudom aktiválni az iPhone-om iOS 6-tal?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4-em iOS 6.0-val, de aktiválást kér, viszont külföldi függő, és nem tudom aktiválni sim kártyával, nem lehet valahogy másképp?
2012. szept. 24. 22:50
 1/4 anonim válasza:
menny be t-mobilba és kérdezd meg mi a teendő :)
2012. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy Kanada Bell Mobility függő a teló, ez nem t-mobilos ügy.
2012. szept. 25. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, az iOS6 eléggé friss, úgyhogy lehet, még várnod kell. Keress rá, hogy iOS6 hacktiválás, hacktivate.


És ha külföldi függő, akkor függetleníteni kell először, aztán tudod csak hacktiválni. A függetlenítéshez meg jó eséllyel jailbreak kell, ami ha jól tudom sima iPhone 4 esetében megoldható iOS6 alatt. Ebbe az új oprendszerbe nem folytam bele, mert egy borzalom lett. Én 5.0.1-el küldöm :)

Ajánlom az ifan.hu fórumot. Van egy két megszálott iPhone guru. Én mindent tőlük tanultam :)

2012. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, várnod kell, ameddig megoldják a függetlenítést ios6-hoz. vagy visszarakod az előző sw-t. én azt tettem, mivel túl sok újdonságot nem kapott az i4...majd ha lesz rá untethered jb, akkor fogom újra rárakni talán..
2012. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!