Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710-es teló?...

Nokia lumia 710-es teló? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
most vettem és nem nagyon értem még a "nyelvét"
2012. szept. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki bővebben
2012. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval élelőtt vettem ezt a kis szépséget, csak a probléma az, hogy nem értek igazán hozzá. Tudna valaki adni jó tanácsot a telefonnal kapcsolatban, akinek ilyen van? Egy konkrét kérdésem van, hogy a facebook alkalmazásnál hol lehet üzenetet írni és chatelni? várok minden hasznos információt. mert nagyon ismerkedünk, csak épp nem egy nyelvet beszélünk ..:D
2012. szept. 25. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Beállítások,e-mail fiókok,fiók hozzáadása.

2.Beállítások,Alkalmazások része,Üzenetek,Face alapú csevegés be.

Üzenetekben már meg is jelenik mindenki aki fenn van,tudsz írni,fogadni.

2012. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem,azt hiszem a Windows liveba is regisztrálni kell,és persze fiókot nyitni,azt is ugyanúgy csináld a regisztrálás után.Fiók hozzáadása,Windows Live stb.Azt hiszem addig nem is lehet más fiókot hozzáadni.

Be kell lépni úgymond a klubba:)Ha kérdésed van írj,segítek ha tudok pl.egyedi csengőhang stb.

2012. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!