Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Xperia ion?

Iphone 4s vagy Xperia ion?

Figyelt kérdés
Nemsoká venni fogok új telefont. Ez a 2 nagyon bejön, csak nemtudok választani. Tudásuk alapján akarom eldönteni. Vagy esetleg vegyek mást? Melyik most a legokosabb telefon?
2012. szept. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp az ion, mert az minden tekintetben jobb.
2012. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyikben se fogsz csalódni, szubjektív
2012. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez az utolsó kérdés fura, hogy melyik a legokosabb telefon. inkább az a kérdés, hogy kell-e. nekem iPhone 4-em van, és ha arról lenne szó, hogy androidra váltanék, én is xperia s-re vagy hasonlóra(tehát lényeg hogy sony-ra) váltanék. főként csak a kijelzőméretben lehetne egyértelműen választani a kettő között.
2012. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, biztos jó az iPhone is, de számomra nagyon "rossz" dolog, mert sokat tud persze, de például egy kisebb társaságban én inkább kicsit kínosnak érezném. Szeritnem egyébként is az Adnroid praktikusabb hétköznapi alkalmazásra, és az Ion egy nagyon jó telefon. DE! Azt válaszd, amelyiket te akarod.
2012. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha játékra és zenére kell, akkor az iPhone 4s a nyertes. Egy kézi konzol az Apple-től telefon funkcióval.

Másban az Xperia. Igaz, hasznosabb a hétköznapokra.

Ha gyorsaságot nézzük akkor 4s, ha külsőt akkor döntetlen, mert az ion is szép nagyon.

2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értékes hozzászólásokat. :) társaságban kicsitsem érzem kínosnak.. miért? .. nekem nem kell elrejtenem hogy mim van.. elvégre csak azért mert nem akarok " jómódúnak" látszani nemfogok nokia 3310el szaladgálni, hogy a többiek megne vessenek :) bocs, csak nemértem a megmozdulást ezen a téren :D
2012. szept. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!