Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itunesra tényleg rá tudom...

Itunesra tényleg rá tudom kötni? Igazak az alább leírtak?

Figyelt kérdés
akarok venni független iphone3gs-t. legtöbb Jailbrake-elt. azt mondták, hogy csak a függetlenítés miatt. tehát ha leszedem a Jailbrake-et, akkor "visszazár". azt is mondták hogy csak az a lényeg hogy ne frissítsem és ne nyomjak Restore-t Itunes-ban, meg az ott látszik is (egy szürke sáv állítólag). de amúgy minden másra ugyanúgy tudom használni.
2012. szept. 25. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, minden másra tudod használni, csak ami például személy szerint engem zavarna, ha az előző tulaj rajtahagyta a cuccait, mert akkor azt egyenként át kell állítani, törölgetni stb. egyszerűbb lenne egy restore, de ha így van függetlenítve, akkor valóban jobb, ha nem csinálsz semmit(bár én eleve olyat vennék, ami független)
2012. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is olyat csak nem biztos hogy találok :D

az hogy visszazár arra gondol hogy visszaáll eredeti függőségre? (t-mobile, vodafone stb...?) vagy letiltja?

2012. szept. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!