Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdés Roaming-gal kapcsolatba...

Kérdés Roaming-gal kapcsolatban? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem most 20 oldalt végig olvasni, és hátha valaki fejből tudja.


Na tehát EU-s tagországban vagyok Domino kártyás telefonnal.


Ha engem hívnak fizetek X összeget, és aki engem hív fizeti az itteni tarifát, amit akkor is fizetne ha MO-n lennék. Neki nem változik a hívás díja. Ez OK.


Viszont ha én hívom külföldről, én ugye fizetek Y összeget, akkor akit hívok annak ingyenes, mintha itthonról hívnám? Vagy fizetnie kell valamennyit a hívás fogadásáért?


Továbbá az érdekelne, hogy maga a Roaming szolgáltatás az ingyenes és csak aktiválni kell a telefonon? Vagy azért külön fizetni kell?


Köszi minden normális válaszolónak!


2012. szept. 25. 18:51
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Ha te hívsz valakit, csak te fizetsz, ő nem. De t-mobile oldalán fent van. A roaming az ingyenes szolgáltatás.
2012. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!