Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon lesüti a töltőt,...

A telefon lesüti a töltőt, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Két telefonról, illetve egy-egy hozzájuk tartozó töltőről lenne szó. Egészen pontosan: Samsung Galaxy Gio (enyém) és Galaxy Mini (öcsémé). Az én Gio-m nem rég van meg, használtan vettem, töltőt nem kaptam hozzá, ezért külön szereztem be hozzá egy olyat ami USB kábel és töltő is egyben. Egy ideig (kb. 1-2 hét)jól ment minden, majd tegnap kiírta az USB-s kapcsolatkor, hogy nem ismeri fel a windows. Párszor ki- be húztam, volt mikor ugyan ezt írta, volt amikor csak az USB mód ment, de volt amikor csak töltötte. Ezek voltak a ritkábbak, legtöbbször semmit se csinált! Ha töltőre tetteszem nem tölt, nem reagál semmit, viszont ha a nyelvemhez teszem a töltőt érzem hogy van benne feszültség. Ha egy ideig ki be húzogatom akkor tölti, ilyenkor hiába mozgatom minden irányba, akár mit csinálok vele ugyan ugy tölti, viszont 2-3 lecsatlakozás után visszaáll a régi helyzet. Most jön képbe az öcsém telefonja: rádugtam az én töltöm az övére, azt sem töltötte. Majd az Ő töltőjével töltöttem az enyém, de egy idő már az sem töltötte se az enyémet, se az övét. Szóval most van két töltő, ami rossz, és most már az Ő töltője is olyan, hogy néha tölt, néha nem, úgy ahogy fentebb írtam. Mi lehet a probléma?! A telefonom csinál valamit a töltőkkel? :S

2012. szept. 26. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán elromlott a telód csatija. Vidd el szervízbe.
2012. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!