Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az egy- és...

Mi a különbség az egy- és kétmagos telefonok között?

Figyelt kérdés

Miért jobb a kétmagos?

pl. kinéztem magamnak egy Sony Xperia Arc S-t és egy Sony Xperia U-t. Az Arc S kb mindenben jobban tetszik, és ahhoz képest nem is annyival drágább. Viszont mindenki ezekről az egy- kétmagos izékről beszél, amihez én nem értek. Miért jobb választás mondjuk adott esetben az U?


2012. szept. 26. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kétmagos proci erősebb mint az egymagos. Mint a számítógépekben.
2012. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de én ezt pl miben fogom észlelni, miközben használom valamelyik telefont?
2012. szept. 26. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé akadozik, könnyebben fut több program egyszerre, gyorsabban nyílnak meg az alkalmazások...
2012. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Később pedig egyre több prg-mal fogsz találkozni, ami megy több magos processzorral, de nem megy egymagossal szerelt készülékén..Nekem nem tetszett az U, mégis az lett, már egyáltalán nem bánom.Nagyon gyors,nem akad.
2012. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ARC S is kétmagos
2012. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tényleg? úgy olvastam, hogy egymagos. akkor lehet, hogy valamit félreértettem, vagy rosszul írták. köszi!
2012. szept. 27. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy magos. 1400Mhz-s Snapdragon:


[link]


Én U-t venném (vettem:)

2012. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért akartam az Arc S-t, mert annak sokkal jobb a kamerája :D Szóval tényleg jobban megéri az U-t megvenni?
2012. szept. 28. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:
azért ezzel is lehet jó képeket csinálni. (U) Én mindenképpen ezt ajánlom, nagyon jó telefon, ha ezt tudom, nem vácilálok én se rajta annyit. Már egyáltalán nem bánom h ezt vettem. Egyébként nem minden a megapixel...
2012. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 magosnak sok értelme van tegyük fel telefonokon már PC-s grafikájú játékok futnak oda meg már kell a 2 mag,modern combat 3 meg Nova 3,meg azért még is jobb ha kettő (agya van) egy telefonnak mint 1)

De amúgy a több magos telefonokban is általába csak 1 mag megy mert semmi értelme nincs a 4 magnak hogy egyszerre menjen,ezek csak akkor kapcsolódnak be ha foglalkozól a telefonnal pl játszasz :)

De vannak olyan telefonok is ami 4+1 mag az az 1 plusz mag kb 500mhzet produkál a legtöbb telefonba de ez már tényleg akkor van ha egy atomerőműt akarsz :D

2012. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!