Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy Y-ról?

Figyelt kérdés

Kérem lehetőleg olyan írjon akinek van is, vagy használta már hosszabb ideig.

Köszönöm:)



2012. szept. 26. 18:04
 1/10 anonim válasza:
Én is majdnem olyat vettem, de ha megnézed az adatait ebben az árban jobb teló is van.
2012. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz?
2012. szept. 26. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van. Nem rossz, de ha teheted mást vegyél. Zene hallgatásra, Facebook-ra, Gmail-re, SMS-re és telefonálásra tökéletes. De ezeket egy jóval olcsóbb mobil is kielégít. Az is elég idegesítő, hogy nincs belső tárhelye. Szóval ha teheted mást vegyél...
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérlek ajánljatok hasonló árban telefonokat, és lehetőleg androidos legyen. :) Gondolom most felmerül a kérdés hogy a hülyéje miért nem nézi meg különböző oldalakon, a válaszom erre csak az hogy tényleg olyan véleményére vagyok kíváncsi, aki nem hivatalos szemszögből nézi a dolgokat.

köszönöm.

2012. szept. 26. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

Csak ezt találtam:

[link]

Ugyan ez egy tizessel drágább, de specifikációra sokkal jobb.

Ha abban az árban nézzel, mint az Y, akkor az 1.-t megcáfólva nincs jobb mobil, de ugyan nincs semmi közöm hozzá, és nem tudom miből akarsz mobilt venni, de a helyedben gyűjtenék még rá, mert ennyiért nem kapsz olyan jó mobilt. De csak egy javaslat...

2012. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Első vagyok: menj fel a t-mobile.hu-ra a mobilokra és készülékek. Ott válogathatsz ( persze nem a t-mobilt reklámozom, de ott jól összeszedik és rendszerezik a mobilokat) sok sikert :)
2012. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Első vok: nekem samsung galaxy s plussom van ami kicsit drágább, de nagyon jó. Ha nem hivatalos s
2012. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szemszögből nézzük
2012. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A galaxy y-nál roszabb androidos telefon nem nagyon van.

Vegyél helyette huawei ascend y200-at, mert az minden tekintetben jobb.

2012. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!