Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap töltöttem le a whatsapp...

Tegnap töltöttem le a whatsapp-ot nokia telefonomra, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Nokia 5800 express music telefonom van, és tegnap letöltöttem rá a whatsapp alkalmazást, amíg itthon voltam a wifit használta, de amint elmentem itthonról, rákapcsolódott a WAP-ra, mivel nincs előfizetett internet a telefonomra, és hiába próbáltam a kapcsolatot bontani, újra kapcsolta magát gondolom a whatsapp miatt, mert eddig ilyen nem volt. A whatsapp menüjét átböngésztem jó sokszor, de nem tudom, hogy kell inaktívvá tenni, azonkívül, hogy letörlöm! Ez így elég bonyolultan hangzik, de van valaki aki tud segíteni, esetleg valaki tapasztalt? nagyon köszönönném

2012. szept. 26. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet inaktívvá tenni. Max ha lemondod a netet.
2012. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is emiatt töröltem a WhatsApp-ot...Meg a RAM-ot is zabálja de nagyon. A Vibert-t tedd fel helyette!
2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!