Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 - Vásárlás/Érték/Érve...

MyDrox17 kérdése:

IPhone 5 - Vásárlás/Érték/Érvek/Ellenérvek/Pozitívum/Negatívum /T-mobile -?

Figyelt kérdés

Megéri-e megvenni az új iPhonet? T-mobilos vagyok, október 1. után elérhető lesz valószínűleg 189.900 Ft-ért ha továbbra is előfizetéses maradok(2évig).


1, Szóval szerintetek megéri-e megvenni?


2, Milyen színbe, mivel sokat hallani a fekete festési hibáiról és fehéren mégis csak "jobban" mutat ha lekopik az alu. ...


3, Jobban járnék-e ha úgy venném, hogy 69.990 Ft-t lefizetek utána két évig havi 5000 Ft-t(0%thm), ez semmilyen előfizetéses csomaggal nem járna.


4, T-mobilba milyen netcsomag érné meg rá, rendszeres internet használat mellett.


5, Ha tudnék 125.000 Ft.- körül szerezni iPhone 4S-t jobban járnék vele, főleg az anyaghasználat miatt gondolkozom rajta.


A kérdés állandó, mindenképp 1-2 hetet még várok vele, minden véleményt meghallgatok, főleg olyanok véleménye érdekelne akik megvették/megkapták már az új iPhonet!



2012. szept. 26. 20:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

1. Drága. Ennyiért jobbat lehet kapni.

2. Nem tudni, hogy kopik-e, de nem azonnal fog kijönni. Csupán a karcolás meglátszik rajta elég rendesen.

Fehéren nem látszik azért annyira, de ezen minden apró sérülés meglátszik.

3. Szerintem baromság a 2év, mert hosszú az az idő..

+ sok is ahhoz képest, mert S3-at lehet kapni korrektebb áron.

4. 500mb-s lehet elég lenne hozzá, de ha nem, akkor váltasz nagyobbra 1 hónap múlva. :)

5. A 4S kisebb is, de üvegből van az előlap, és a hátlap is, szóval az is törékeny, így szerintem a karcolódó alumínium hátlap még mindig jobb, mint 1 törékeny üveg.

2012. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, közben ki is egészíteném :


1, mindenképp iOS-nál maradok, esetleg még a windows phone ami szóba jöhetne de koránt sincs kiforrva, és rendes készüléket sem kapni még!:)


2, Megvárnék egy-két fekete tulajdonost , hogy mi a véleményük.


3, Valóban hosszú idő de így egyben 190.000 Ft.- nem kevés pénz, és mint általában , cserét majd csak az iphone 6-ra terveznék, előre, szóval 2 év.


5, 4S szerintem annyira nem rossz, rakjuk hozzá sokkal olcsóbb lenne, és az üveglap sokkal nehezebben karcolódik mint ez az alus. dolog...


Köszi még egyszer a választ!:)

2012. szept. 26. 20:44
 3/33 bp1985 ***** válasza:
49%

1. Nem éri meg egyik Apple termék sem. Nem a reális áron adják.


2. Olyanba, ami neked tetszik.


3. Részletre ciki ilyen kategóriás telefont venni. Akinek kell, annak van rá pénze egybe.


4. Nézd meg, melyik jó neked.


5. 125-ért telefont lehet venni, ami nem törik össze 1 leejtéstől.

2012. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

bp: 3.

Nem ciki, mert valakinek ez tetszik, de te ezzel most azt mondtad, hogy akinek nem telik csúcskategóriásra, az inkább ne vegyen, csak szemetet..

2012. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ne kezdjétek el, ez most nem arról szól. iPhone az fix, ilyet ne is írjatok, utólag írtam is!
2012. szept. 26. 21:36
 6/33 anonim ***** válasza:
fix az iphone akkor mi értelme a kérdésnek?? Én szeretem az iphoneokat de nem reális az áruk kb +30,40 ezerrel drágábbak mint a többi telefon. Meg teheted vegyél 5őt de 2 évre hülyeség mert addigra lehet fele ennyiért lehet már jobbat venni. Bp meg hülyeséget ír (bár ő mindig az iphonet szidja) ciki részletre? Miért a 20 ezres samsung corbyt nem ciki akkor? Vagy Bmw venni ? Ha ki tudod fizetni a részletet miért ne fölöslegesen nem éri meg várni
2012. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Azért drágább mert ez nem félévig/évig jó, hanem több évig is. Nem úgy, mint Sony és társai. És igen, volt már Sonym is, Samsungom stb. + Ha ezt most megveszed ennyiért, 2 év múlva is jó áron el tudod majd adni. Nem pedig megveszed 100-ért, aztán két év múlva eladod 15-ért...
2012. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 bp1985 ***** válasza:

hogy akinek nem telik csúcskategóriásra, az inkább ne vegyen, csak szemetet..


Egyik telefonomat sem vettem hitelre. Ami kell, megveszem, nem szórakozok vele.

2012. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ha megfelel a 16GB-os i4S akkor szerintem várd meg amíg kiürülnek a T készletei és lejjebb fog menni az ára.

Jelenleg az i5 és az i4S 16-os között mindössze 10e a különbség egy közepes csomaggal. Szóval az i4S még nagyon drága.

2012. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!