Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az androidot?

Figyelt kérdés
Egy Xperia Mini telóm van és adnroid 4 van rajta és van egy kis frissítés az androidhoz de a Sony PC Companion kiadja az 1200-as hibakódu hibát, hogy próbáljam meg késöbb mert tülterhelt a szerver de már próbáltam többször még sem sikerült.A másik problémám hogy hogyan tudom kivenni a billentyűzetből azt a T9 féle funkciót hogy kiegészíti a szavakat mert nagyon idegesítő, netezéskor is megjelenik.Kérlek segítsetek, fontos lenne.

2012. szept. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor az apróbb frissítést szerintem wifin keresztül kellene megcsinálni,ha a pc progi hibát ír ki.


Beállítások- Nyelv és billentyűzet- Nemzetközi billentyűzet- Szövegbeviteli beállítások-és a pipát vedd ki mindenhonnan :)

2012. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de a billentyűzetet már megoldottam már viszont hogyan kell telefonon keresztül frissíteni.
2012. szept. 28. 22:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgyértem hogy wifin keresztül hogy kell?
2012. szept. 28. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozol egy wifi hálózathoz, amiről tudsz internetet elérni. Ezután beállítások-y Telefon névjegye(vagy vmi ilyesmi)->sziftverfrissítés. Legalábbis haver Galaxy Mini-jén így van.
2012. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz, sikerült.Egyébként a sok még hasonló hülye kérdések elkerülése végett nem tudtok valami használati utasítást adni android 4-hez?
2012. szept. 29. 17:03
 6/6 anonim válasza:
kérdésedre énis kérdeznék, hogy sikerült ráraknod a 4.0-át? nekem minden azt írja hogy naprakész
2012. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!