Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreak iOS6? kisse surgos.

Jailbreak iOS6? kisse surgos.

Figyelt kérdés

tobb kerdesem lenne ebben a topikban:)

1-azlenne az elso kerdesem hogy valaki tudna-e kuldeni egy becsuletes linket egy olyan absinthe-al ami iOS6-ra van?

2-azlenne a masodik kerdesem, hogy hogyan tudom az iphone 4s telomat ugy feltorni hogy az adatok meg minden megmaradjon?mert mikor eloszor feltortem az ios 5.1.1 absinthe-al lement minden alkalmazas minden, mintha ujan vettem volna ki a telomat, csurden, csak egy cydia ikon volt plusszba....aztan megjelent az iOS6 frissitettem de az alkalmazasok megint lementek...osztalytarsam i4-esen meg megmaradt minden a frissites utan, igaz az ove nem volt jailbreakelve.

3-az utolso kerdesem az lenne hogyha nincs meg absithe-os jailbreak es csak redsnow-al van ios6 jailbreak akkor kernek egy linket a progi letoltesehez,plusz kernek szepen egy pontos leirast hogy hogyan torom fel a szifont a redsnow-val...


elore is koszonom a valaszokat, remelem tudto segiteni!



2012. szept. 27. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

1. 6ost még nem lehet törni.

2. olyan nincs, hogy elmegy minden, csak nem jól csináltad. Bármit csinálsz biztonsági mentés iTunes-ban, utána onnan kell visszaállítani.

Ennyire egyszerű.

2012. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahogy az előző mondta. ismerősödnek persze, hogy megmaradt mindene, mivel ő csak ráfrissített, mivel neked meg eleve jb-elt volt, előtte restore-olni kellett, na most ha nem csináltál előtte biztonsági mentést, akkor nincs min csodálkozni. másrészt, igen van untethered jb redsnow-val, de én nem ajánlom, mert egyrészt kissé problémásabb felrakni, másrészt meg mivel just boot-os, így ha egyszer nem vagy gépközelbe, amikor lefagy vagy újraindul a telód(nekem idáig 1x újraindult), akkor nem tudod bekapcsolni se, csak ha gépnél leszel. 1-2 hetet mondtak, hogy kijön a tethered jb, én azt javaslom várd meg. én is azt teszem.
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!