Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Go-m van, és felraktam rá egy app-ot, és azóta nem tudom használni a telómat. Úgy kell elképzelni, hogy fent van rajta az app, és nem tudok belépni a menübe, meg semmi, csak az előzményeket tudom megnézni, ami a kamera, meg a hívólista. Ha feloldom a billzárat, akkor egyből az alkalmazás jön be, és sehogy nem tudok belőle kilépni. Ha billzárat teszek rá, akkor ugye elsötétül a képernyő, de ha újra feloldom, akkor megint az app jön be. Raktam rá új android verziót is, de nem használt. Mit lehetne vele csinálni? Vagy mennyi lenne, ha elvinném egy mobiloshoz? Bocsi, ha rosszul fogalmaztam.

2012. szept. 27. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A legalapabb dologgal próbálkoztál már? Indytsd újra. Ha nem engedi, akkor kasi ki-be.
2012. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!