Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok alkalmazásokat...

Hogyan tudok alkalmazásokat letölteni Google play-ről?

Figyelt kérdés
Sony Ercisson xperia x10 mini pro-m van. Amikor valamilyen alkalmazast le akarok tolteni azt irja ki hogy : meg nem toltottem le alkalmazasokat az eszkozommel (feher bevasarlo taska ikon). Valaki segitsen nekem,orokke halas leszek!

2012. szept. 27. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell csinálni egy google fiókot.
2012. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van google fiokom..
2012. szept. 27. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
számítógépen jelentkezz be arra az e-mail címedre amivel regisztráltál a play store-ra ami remélhetőleg gmailos. ha ez megvan lépj be a google playbe számítógépről görgess le teljesen majd kattints a "Saját rendelések és beállítások" szövegre, majd a beállítások fül és ha ott mutatja a telefonodat akkor pipáld be a láthatóságot majd menj jobb oldalt a frissítésre.
2012. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mutatja a telefonomat, azt irja ki hogy: Nincsenek Android eszközök társítva ehhez a fiókhoz. na most mit csinaljak? elnezest kerek az ertetlenkedesemert, tenyleg, de egyszeruen nem tudom hogy mit hogyan kene csinaljak..
2012. szept. 28. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
A telefonnal kell belemenni,amikor belemész a playbe ott próbálj meg bejelentkezni,vagy ha felkinálja csinálj ott egy új gmail fiókot.
2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bejelentkeztem telefonrol, geprol.. meg mindig azt irja, hogy: Nincsenek Android eszközök társítva ehhez a fiókhoz.
2012. szept. 28. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:
A telefonon play alkalmazáson keresztül?
2012. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
wifivel, ramentem a google playre neten.. honnan szedjek play alkalmazast? (kellett nekem ilyen telefon, mar felcseszi az agyam-.-)
2012. szept. 28. 22:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van általában rajta szokot,lenni egy fehér szatyorban egy háromszínű háromszög.
2012. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs utána láttam meg,az is lehet,hogy még market néven van ott az alkalmazás ha rámész automatikusan frissülni fog.
2012. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!