Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortól lesz kapható a...

Mikortól lesz kapható a Huawei Asceng g330? (nem g300)

Figyelt kérdés
Olvastam pár helyen, h év vége felé, de én jövő hónapban mindenképpen szeretnék új telefont venni, mert a mostanit már alig lehet használni. Nem tudom, h érdemes-e várnom, h megjelenjen vagy válasszak másikat. Tulajdonképpen még azt se lehet tudni, h melyik szolgáltatónál lesz, én Telenoros vagyok. Szerintetek mennyi az esély, h kapható lesz ott?

2012. szept. 27. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony felé már lehet, hogy megérkezik. Persze semmire nincs garancia, a Huawei hagyta már cserben a magyar piacot (lásd Honor).
2012. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Akkor asszem másik telót kell keresnem, mert ezt már tényleg nem lehet használni, nem tudok 3 hónapot várni. Az Asceng g300-ban és a ZTE Atlas W-ben gondolkodtam még.
2012. szept. 27. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Atlas-t felejtsd el. De a telenornál is van Alcatel OT-995, amellett fel sem merülhet más telefon...
2012. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!