Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jolinar miért fikázza a...

Jolinar miért fikázza a Samsungot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert még büdös életébe nem fogott egyetlen Samsung telefont sem a kezében.Meg hát valakinek istenítenie kell a kínai hulladékokat is.(Htc,Zte,Alcatel)
2012. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert neki még nem ment el a józan esze...
2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
szerintem Jolinar jobban ért a telókhoz, mint itt a többség...de lehet az a kérdés, hogy mások meg mért istenítik a Samsungot? Én sose szoktam ilyen vitákba beleavatkozni, nekem volt több telóm, meg lesz is, volt wp7es samsungom is, azzal nem volt bajom, de a tepsiket nem szeretem. egy szóval én használni veszem a telefont, nem pedig arra, hogy villogjak, hogy 4 magos, meg hogy 180ezerbe került...és Jolinar is így gondolja. minek vegyen meg egy samsungot annyiért, aminek majdnem a feléért tud venni egy ugyanolyan tudású zte-t vagy huawei-t?
2012. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott a pont, kedves Harmadik...
2012. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Jolinar korrekt válaszokat szokott adni. Van amikor téved, de nem kampányol egyik márka mellett sem.
2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

harmadik!

igen ebben teljesen 1-et értek veled és jolinarral is!

DE!

Pár kérdéssel lejjebb fikázza az S2-őt, hogy milyen szar, pedig a maga idejében a tőle jobban hozzáértők a legjobbnak választották!

2012. szept. 28. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Jolinarnak legtöbbször teljes mértékben igaza van, mert jelenleg minden samsungnál van jobb a kategóriájában, és a samsung az alsó és közép kategóriában kifejezetten sz@r telefonokat csinál, a felső lategóriát meg egyszerűen túlárazzák.


Abban igazad van, hogy 1 éve az s2 az a legjobb telefon volt, de most már van nála jobb a saját kategóriájában.

2012. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!