Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom feltenni a...

MissHungary kérdése:

Miért nem tudom feltenni a gépre a képeket az USB-mmel? (Alcatel OT-720)

Figyelt kérdés
Facebook-ra akarom kitenni profilképnek az egyik képet , de nem sikerül feltenni a képeket az USB-n. Kiad négy lehetőséget (Cserélhető lemez, COM Port, Töltés és Videókamera vagy mi), de akármelyiket választom nem ír kia gép semmit. Lehet az iis mondjuk, hogy nem érzékeli az USB kábelt... mit csináljak?
2012. szept. 28. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom. :S
2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem megvan! Amikor kiírja a lehetőségeket, kattints a "Cserélhető lemezre", aztán várj amég a képernyőn megjelennek a szokásos cuccok, pl: Mappa megnyitása fáljok megtekintéséhez, Nyomtatás...


Nekem így bejött, csak ha erre kattintottam mindig lecserélődött a telóm háttere és rögvest kivettem a gépből az USB kábelt... pedig csak várni kellett volna. :)

2012. dec. 23. 15:07
 3/3 anonim válasza:
Köszi. :)
2012. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!