Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb : HTC ONE X...

Melyik a jobb : HTC ONE X vagy HTC ONE XL?

Figyelt kérdés
Köszi :)

2012. szept. 28. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
One xl.
2012. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyért? am köszi, még jöhetnek válaszok!
2012. szept. 28. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a one xl és a one x az ugyanaz,csak az xl-t amerikában használják és annak más a frekvenica sávja
2012. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő mást tud. A One X processzora erősebb (4 mag vs. 2 mag), viszont az XL-ben van LTE, amit itt Mo-n nem nagyon fogsz használni, hacsak nem olyan helyen laksz, ahol van. Bár nem értem, minek egy telóba akkora sávszélesség, sztem a One X 21 Mbites HSDPA-ja bőven elég.

És az XL sokkal drágább, szvsz nem éri meg azt a pénzt a gyengébb HW-ért és a felesleges LTE-ért cserébe. Nem mindig ár alapján kell eldönteni azt, hogy melyik a jobb! Ennyi erőből vegyetek egy szar régi nokiát, gyémántokkal kirakva, milliókért.

2012. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A htc one x és xl ugyanaz, csak amerikába az AT&Tnél jött be legelőbb és ők úgy hirdették, hogy ővék az egyetlen xl, nincs más tulajdonsága, csak az, hogy a htc felirat helyett az előlapját AT&T van felirva. csak usában s csak is az att felhasználóinak érvényes a készülék (xl)
2012. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!