Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi utazásom alkalmával...

Külföldi utazásom alkalmával szeretnék vásárolni egy AT&T-s hálozatfüggő készüléket, ha hazajövök tudom itthon használni? Legjobb tudomásom szerint van leányvállalatuk Mo-n.

Figyelt kérdés
Egyéb költségek érdekelnének még a hazai szolgáltatókhoz viszonyítva percdíj stb. Egyáltalán megéri így?

2012. szept. 29. 12:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is
2012. szept. 29. 12:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem is értem ezt a kérdést. Magyarországon élsz? Itt 3 mobilszolgáltató van, a T-Mobile, a Vodafone és a Telenor. Egyik sem az AT&T leányvállalata, de ha még azok lennének is, akkor is csak roaming keretében tudsz használni egy külföldön vásárolt mobilt. Hogy a fenébe érhetné meg roamingolva használni egy külföldi mobilt ahhoz képest, mintha lenne egy magyar mobilod??


Persze azt megteheted, hogy kikódoltatod, és veszel bele egy magyar SIM kártyát. De alapból minek akarsz külföldi hálózatfüggő mobilt venni?

2012. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!