Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one x, XL, s vagy v?

HTC one x, XL, s vagy v?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam és miért?


THX :)



2012. szept. 29. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

One S szerintem külsőre a legszebb, de HTC nagyon középkategóriásnak állította be, és pl. a felbontása is lehetne 1280x720, így azt mondom az nem.

One X vs XL között nehéz a kérdés, One XL-ben a Snapdragon S4 van olyan erős, mint a Tegra 3, de nem futnak rajta a Tegra játékok, míg One X-en nem futnak gameloft meg egyéb játékok. Viszont nem hivatalosan One X-re meg lehet oldani, hogy fusson mnden, One XL-re nem nagyon lehet megoldani, hogy a Tegra fusson.

One V-nek meg semmi keresnivalója ezen a listán.

2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz Ott a zöld pacsi! én is így gondolom valahogy. Szted x-et vagy xl-t válaszam? :)
2012. szept. 29. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
One XL. Ezen nem fut a tegra shadowgun, de fut a sima shadowgun, ami kb ugyanolyan.
2012. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmi nem hivatalós dolgot tenni,úgy melyiket vegyem?
2012. szept. 29. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Egész pontosan milyen dolgokra szeretnéd használni, és mik a legfontosabb elvárásaid egy telefontól?
2012. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Háát....Sokminden, igazábol mintkét készülék tudja azt, amire nekem kell! Így logikus,hogy az olcsóbbat vegyem,de nemtom h melyik a jobb és mért (a legtöbb dolgot értem, de azért annyira nem értek hozzá) és most pont van ZS... ezért, ha az a jobb ,a drágábbat(XL-t)is. vehetem! Szóval az one x v az XL? Am idáig mindenkinek Ott a zöld kéz...
2012. szept. 29. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Én az XL-t venném ,mert a két mag mindenre elég, ráadásul mennek rajta a Gameloftos játékok. A One X négy magját pedig csak a tegra játékok használják ki. Ráadásul a One XL két magja sokszor gyorsabb is a One X négy magjánál.

remélem segítettem.

2012. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá, mert nagyon nem egy árkategória ezek a telefonok, amiket felsoroltál.

Ezek közül a One X/XL néz ki a legjobban, a One S nekem nem tetszik a lekerekített forma miatt, a V meg egyenesen ronda lett.

Az One XL-t kiejteném, nem tudom miért javasolja itt mindenki, mikor HW téren teljesen megegyezik a One S-sel, csak az LTE és NFC támogatás, a flash méret, és a kijelzőfelbontás a különbség, na meg az ár. Ezek szerintem nem annyira lényeges dolgok, zárójelben megjegyezném, hogy itthon csak elvétve találsz LTE-t, és különben is ekkora sávszélesség minek egy telefonba? Gigákat letölteni nem fogsz a telefonodon, főleg nem mobilnettel, ezekkel a forgalomkorlátos csomagokkal. NFC-nek megint csak nem sok haszna van (még).

Ha fontos a HD felbontású kijelző és a 32 GB memória, akkor pedig One X. Lehet, hogy néhol a 2 magos Krait processzor utoléri a T3-at, de csak néhol! Persze azt mondom, hogy 4 magnak nem sok értelme van egy telefonban, nem igazán lehet kihasználni. Mégis One X-et fogok venni, mert nekem tetszik.

Úgyhogy döntsd el te, leszűkítettem a kört két telefonra, S vagy X. És én nem csak a levegőbe beszélek, láthatod :)

2012. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg most komolyan, ne az legyen már a mérvadó, hogy ez meg az a játék elfut-e rajta... :D
2012. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, valakinek az is számít.
2012. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!