Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok közül melyik...

Ezek a telefonok közül melyik a legjobb? (lent)

Figyelt kérdés

iphone 4

samsung galaxy note

samsung galaxy s2

htc sensation

szerintetek mi a sorrend köztük? melyik a lejobb és utána??

a válaszokat megköszönném(:



2012. szept. 29. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Sorrend:

1.Samsung Galaxy S2

2.Samsung Galaxy Note

3.iPhone 4

4.HTC Sensation

2012. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ(:(:

szerinted megérné iphone 4?? jó telefon,vagy sok vele a baj?? csak mert eléggé különböző véleményeket hallottam róla,de akinek ismerősömnek van,annak nics vele baja..

2012. szept. 29. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Jó telefon, de nem éri meg. Túlságosan a márkát fizeted meg. De ha neked ez kell akkor vedd meg.
2012. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Az a legnagyobb baj vele hogy baromira túl van árazva.Felét éri annak mint amennyiért adják.Különben unokatesómnak is i4s-e van és nincs vele baj de azt ő is megjegyezte utólag hogy nem volt valami jó vétel ennyiért.Én ezek közül mindenképpen az S2-t választanám.
2012. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is az első válaszoló által felàllított sorrendjét mondanám :D
2012. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Az első személy felállította sorrendben csak egy döntést vitatnék meg, a note-ot tenném első helyre, ugyanis az S2 "nagy testvére". :) Az iphone-okkal csak egy bajom van, a kompatibilitás hiánya. Ajánlom a note-ot, habár ha nem szereted az 5"-nál nagyobb kijelzőt, akkor visszakanyarodhatsz az s2-re :)
2012. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
én s2-őt vennék,megéri az árát, jó kijelző,erős hardver, és fele az iphone árának.
2012. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az S2 fele annyiba kerül, hogy az i4??? Hol melyik szolgáltatónál?? Megyek és megveszem!! Te sem néztél mostanában árakat. Kb egy árban vannak, nincs szignifikáns különbség.


Kérdező:

Elég eltérő telefonokat soroltál fel. Főleg a kijelző méretben. Tehát elsőre ez az egyik fő tényező, hogy neked milyen méretű kijelző felel meg? A note a legnagyobb az S2 meg a Sensation egyforma méretű és az i4 a legkisebb.


A kijelző minőségét meg csak úgy tudod megállapítani, hogyha megnézed egymás mellett a telefonokat.

Nekem a samuk túlszaturált kijelzője nem tetszik. A HTC-m (nem Sensation) színei sokkal szebbek.


Ha szolgáltatónál akarod venni akkor Sensation-t már nem kapni tehát az kiesett. (talán a vodánál de épp nem megy a honlap) Azt már csak használtan vagy valami GSM boltban lehet kapni. Viszont ott a garanciális kérdésekkel gond lehet. Több embernek pl nem új telefont adnak el vagy nem a gyártói garancia van a készülékre.

2012. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát a képernyő minél nagyobb annál jobb nálam.. mostmár csak az i4 meg az s2 maradtak,de nemtudok dönteni..

itt nem feltétlen a épernyő mérete számít már..

nagyon köszönöm a válaszokat(:

2012. okt. 3. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
i4 és S2 közül szerintem az S2...S2-t szerintem max i4S-el lehet hasonlítani,i4et S2 helyett nem vennék..
2012. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!