Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen főzött romot ajánlanátok?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen főzött romot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Xperia mini pro-ra kellene.Zárt bootloader és ezáltal stock kernel.Melyik rendszerrel tegyem fel 2.3 vagy 4.0?Akármilyen rendszerre épül holo legyen.Tehát alap android kell.Mert nem érdekelnek a launcherek.CM 7-ben is ADW van.Javaslataitokat előre is köszönöm.

2012. szept. 29. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
MiniCM Sandwich Lite. Nem mai darab, de zárt bl-el is elvan.
2012. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérhetnék linket?Ez ICS-en alapszik?
2012. szept. 29. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:

ICS alapú, a 431-es fw-re épül. A készítője, Kamarush egyébként magyar.


[link]


A leírás ne tévesszen meg, megy gyári kernellel.

2012. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Majd ki is próbálom,de találtam egy szintén zárton is futó stock kerneles aosp-s rom-ot.De van időm el fogok vele szórakozni.Amit én találtam is ICS-re épül csak nem tudom,hogy 431 vgy 583.

Megnéztem halott a link ott amit küldtél.De nem adom fel.Feltúrom a google-t,mert meguntam a gyári rendszert.

2012. szept. 29. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor Kamarush törölte. Ha az az AOSP a Polish blood, messziről kerüld. Egyébként 80% hogy 431-es. Még egy tipp:

[link]

(A media és a fire közül szedd ki a "_" jelet!)

2012. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért kerüljem?

Amúgy ez az a rom: [link]

De van már pár a kártyámon egy tesztre.

Szerintetek ez normális,hogy 6 hónap android után ilyen lelkesen romolok?

2012. szept. 29. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
A PB tömve van hibákkal. Egyébként sokan panaszkodnak a linkelt romra zárt BL-nél. Egy próbát azért megér, csak csinálj mentést a jelenlegi romról.
2012. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor amit linkeltem PB vagy nem?
2012. szept. 29. 21:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha zárt a BL attól nem tudok kernelt feltenni?Mert akkor menne fel valami jó rom.Vagy egy rom ami tényleg jól megy alap kernellel?Mert már párban csalódtam.
2012. szept. 29. 22:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna küldeni egy működő linket és egy telepítési leírást a mini cm sandwich-hez?
2012. szept. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!