Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok néhány adatot/infót...

Supraaa kérdése:

Tudtok néhány adatot/infót mondani az Alcatel Ot-995-ről?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondoltam: Akadozik-e? Futnak-e rajta laggmentesen pl: GTA III , PES 2012 és hasonlók.. Mekkora memória kártyát adnak hozzá? Menyire van jól összepakolva? (hallotam már olyat, hogy gond volt az illesztéssel) És megvagytok-e elégedve vele összességbe?
2012. szept. 30. 08:37
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

[link]


Az oldal alján fórum van, ott biztos tudnak neked tanácsot adni a használók/eladók.

2012. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minek tegyek fel ott kérdést, ha már itt feltettem és biztos van valaki aki tud róla néhány dolgot..
2012. szept. 30. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van.

Játékokra szerintem nem kifejezetten alkalmas. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy egy Tetris sem fut el rajta, sőt! Igazából elég komoly játékokat is képes elvinni, csak az a baj, hogy nem mindig jól. 10 perc játék után tojást lehetne sütni a telefonon, olykor akadozik, és ha ne adj' Isten játék közben fagy le, nekem csak az aksi kivétele szokott segíteni. Pozitívumként elmondható azonban, hogy a nagy képernyő és a kifinomult színvilág látványossá teszi a játékokat, ami nem hátrány.

A hangszórója igen gagyi. Némileg torzít, és a basszust még kis mértékben sem képes érzékeltetni. Az alap zenelejátszója sem egy hűha, pont ezért használok doubleTwist playert, ami nemcsak zene-, hanem teljes médialejátszó is egyben. Stabil, okos, praktikus, látványos, ráadásul a telefon kitűnően futtatja.

Pozitív tulajdonság a telefon alakja, szerintem jól kézre áll. Persze, aki előzőleg egy némileg "ívesebb" telefonhoz szokott, annak nehéz lesz alkalmazkodnia, de az igazság az, hogy egyébként kifejezetten jó tapintású és alakú a OT-995.

Az akkumulátorról annyit, hogy - mint a legtöbb okostelefon - naponta kell tölteni. A gyors merülés fő oka a szép és kidolgozott kijelző.

Gyári füles nálam kuka, bár az én dobozomba valószínűleg eleve sz*rt pakoltak, mert az egyik oldala hangosabban szólt, mint a másik. Ettől eltekintve igazából nem is olyan rossz a füles, persze kiemelkedőnek egyáltalán nem mondhatjuk. Persze kevés az olyan telefon, amihez JÓ gyári fülest adnának.

Bluetooth stabil, WiFi okés.

Az érintőgombok jól működnek, egyenletesen világítanak.

A HDMI is kifogástalan, csak nehéz hozzá kábelt találni.

A gyári böngésző, amely csaknem minden androidos telón rajta van, nekem elfogadhatónak tűnik, de ha gyorsan meg kell néznem valamit a neten, általában másikat használok.

Kamera, vaku szerintem nagyon jó, bár sokan szidják, mert állítólag "kékes árnyalatú" képeket csinál. Egy kicsit talán így van, de speciel nálam ez nem számít, mert gyakorlatilag minden elkészített képen igazítok egy kissé Instagrammal, Pixlr-o-matic -kal, vagy más jó képszerkesztő programmal.

A hátlap könnyen levehető, bár közben az embernek olyan érzése támadhat, hogy mindjárt eltöri azt hajszálvékony műanyagot, pedig ha normálisan szedjük le, ennek nem éll fenn a veszélye.

Kihagytam valamit? :)

2013. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!