Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket ajánlanátok...

Melyik készüléket ajánlanátok inkább? Samsung Galaxy S3 vagy a Sony Xperia Acro S-t?

Figyelt kérdés
Mind a két telefon elképesztően jó. A Samsung esetében csak a strapabíróság riaszt el. A Sony esetében pedig az , hogy nemsokára TALÁN kevés lesz a 2 magos processzor plusz nem lehet akksit cserélni, ha esetleg út közben lemerülne.
2012. szept. 30. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
S3!
2012. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Ion
2012. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xperia acro s
2012. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S3.Ha a strapabíróságon a törékeny hátlapra gondoltál akkor azt egy kemény tok megoldja.S3 jobban megéri venni mert gondolom nem 1 évre tervezel telefont venni.
2012. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Acro s.

Még csak most jelennek meg a két magra tervezett játékok, úgyhogy szerintem még három évig biztosan jó lesz az acro s, és ráadásul vízálló is. Az s3 mellett csak a 4 mag szól, de az is elavult lesz 3-4 év múlva, főleg, ha kijön a galaxy s4, s5.

2012. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mostani játékok is csak egy mag 1,4 Ghz-re vannak írva. Csak egy pár játék van, ami igényli a két magot, pl: nova 3, de ez sem használja ki 100%-osan. Én is most fogok venni Galaxy S Advancet vagy Xperia P-t, mert a két mag még 2 évig biztos, hogy elég lesz, és mire kellene a négy mag, addigra lesznek sokkal jobbak is, mint az S III. Szóval acro s.
2012. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam a történetnek. A galaxy szoftveresen jobb, ráadásul folyamatosan dobják ki a frissítéseket. A sony ebbe kicsit lomha. A strapabíróságot pedig meg tudom oldani egy elég drága, de amint néztem igencsak nagy védelmet nyújtó tokkal. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
2012. okt. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!