Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb az Iphone 4...

Melyik a jobb az Iphone 4 vagy az Xperia S?

Figyelt kérdés
Eközött a két telefon között gondolkodom. Körülbelül ugyanannyiba kerülnek a T-mobilenál, talán egy-két ezerrel drágább az S. Szerintetek melyik a jobb? Melyiket vegyem?
2012. szept. 30. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Xperia S. Ez nem is kérdés...:P
2012. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Iphone 4 atomstabil, és rengeteg app van rá.


Xperia S jobb kijelző, de kényelmetlenebb fogásra, nem valami minőségi anyagból készült.Be-belassulgat újraindulgat, de ezt csak IOS-szel vagy WP-vel tudod elkerülni. Kamerában viszont üti nagyon az iphonet.


Kinek ez, kinek az jön be, ki kell próbálnod, nagyon egyikkel sem lősz mellé. Iphonenál azért vedd számításba, hogy hiába van IOS6 rajta, sok funkciót nem kap már meg, pl Siri, térkép stb

2012. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előzővel, attól függ, hogy milyen operációs rendszert akarsz használni. Én android párti vagyok, én tuti, hogy az Xperia-t venném.
2012. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy xperia arc S-t használok, és szeretem az androidot szóval az S felé hajlok inkább.
2012. szept. 30. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd az xperia s-t, mert szerintem az android az jó, és az xperia s üti mindenben az iphone-t, ami már 2 éves.
2012. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmiben nem üti igazából az i4-et, csak mint mások is mondták, rendszer függő. androidhoz erősebb hardver kell, ennyi. csak az olyanok látják a különbséget, akik azt nézik, hogy hány magos a processzor, meg milyen benchmark eredményt ér el a telefon. aki használni szeretné a telefont, az mind2-vel el tudja érni azt, amit szeretne, csak az egyiknek kisebb a kijelzője.
2012. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor el van döntve. Xperia S!
2012. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!