Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a samsung...

Mi baja lehet a samsung galaxy s3 mobilommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy állandóan frissítem mikor kiirja hogy frissítést talál ha valamelyik alkalmazásnak is van frissítése akkor azt is frissítem letöltöttem egy virusszürő alkalmazást szóval mindent megteszek hogy ne legyen semmi baja a mobilomnak.

De viszont 1hónapja lassan egyfolytában baja van pl: ha valamiből kilépek akkor lassan tölti be a főoldalt és az alkalmazás listát, meg ritkán ha valamit elindítok akkor azt irja ki hogy xy alkalmazás leált(ez eddig 3-4szer fordult elő) pedig sok alkalmazás sincs rajta direkt mert tudtam hogy ez lenne de most őszintén 10letöltött alkalmazástól ezt kéne csinálnia? Szerintetek mit csináljak? A mobilon van garancia mert csak 2hónapja vettem a tmobilban előfizussan. Előre is köszi a válaszokat.



2012. szept. 30. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Töröld le a vírusirtót.Csak lassítja a telefont.Második lépés:Csupaszítsd le a főképernyőt teljesen,minden widgetet szedj le róla csak 1 főképernyő maradjon és tölts le egy másik launchert.
2012. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!