Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatót...

Melyik mobilszolgáltatót válasszam? Vodafone vagy T-Mobile?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos hogy ha megyek külföldre ne haljon meg a telefon. Most Telenoros van de múlthéten Ausztriába nem működött mivel elvileg a Mobilkom és a Three mobilszolgáltató nem Roaming partnere a Telenornak pedig csak az a kettő volt Ausztriába így nem tudtam telefonálni. De ez már többször előfordult Pl Szlovákiába is, ott a Telenor csak az O2-vel és az Orange-el partnerek de a hegyekbe ahol voltam csak T-Mobile volt ezért szintén nem tudtam telefonálni. Ezért olyan mobilszolgáltató kéne (előfizetéses csomagba) ami jól áll Roaming ügybe(T-Mobile vagy Vodafone). Ti melyik mobilszolgáltatónál vagytok? Ha kimentek külföldre működik normálisan?

2012. szept. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én T-Mobilos vagyok és eddig nem volt baj a külföldi telefonálással.
2012. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem a honlapon és látom hogy a T-Mobile-nak sokkal több Roaming partnere van mint a Telenornak. Akkro valószínű hogy átmegyek a T-Mobile-hoz. Neked melyik csomag van a T-Mobile-tól?
2012. szept. 30. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A Telenornak a következő roaming partnerei vannak Ausztriában:


Mobilkom Austria (A1)

Orange (One)

T-Mobile (ex. Telering)


Ha nem tudtál roamingolni akkor te rontottál el valamit.

2012. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen de ahol voltam csak a Three (3) szolgáltató volt normális jellel és a Mobilkom meg elég gyenge volt ezért folyton ledobált de mivel a Three nem Roaming partner arra nem tudtam csatlakozni.
2012. szept. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!