Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet már tudni valamit a...

Lehet már tudni valamit a Sony féle Android 4.1-ről?

Figyelt kérdés

Úgy 1-2 hónapja volt arról szó, hogy a 2011-es Xperia telefonokra elkezdték tesztelni a Jelly Bean-t, képesek-e megfelelően futtatni. Viszont azóta nem hallottam semmit ez ügyben, és mivel SE Live tulaj vagyok, érdekelne a dolog. Esetleg van már róla valami hír, hogy hogy áll a tesztelés, vagy hogy milyen végeredménnyel zárult, ha esetleg befejezték?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. szept. 30. 17:38
 1/4 Vagra Ádám ***** válasza:
2011-esek biztos nem kapják meg, viszont a 2012-eseken már tesztelik és az Xperia S biztos megkapja, legalábbis remélem. A live-od biztos nem kapja meg.
2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont elvileg vizsgálják. Eleinte azt mondták, hogy vizsgálják, utána jött a hír, hogy nem kapja meg a 2011-es paletta, majd végül ezt cáfolva jelentették be, hogy mégis vizsgálják. Ettől függetlenül derült ki, hogy nincs rá esély?
2012. okt. 2. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szeritnem nem ogja megkapni, de nemhiszem, hogy nagyot veszítesz ilyen szempontból.
2012. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos nem.De,a helyükben az ArcS frissítésén gondolkodnék.Elvégre,az a mai napig igen komoly telefon.
2012. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!