Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X-et vagy Samsung...

HTC One X-et vagy Samsung Galaxy S3-at vegyek?

Figyelt kérdés
A HTC kinézetre sokkal jobban tetszik, viszont a Samsung jobb teljesítményű, és többen is ajánlják. Szerintetek melyiket válasszam? Tapasztalatok esetleg?

2012. szept. 30. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy összehasonlítás:

[link]

2012. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
One X. Sokkal szebb a kijelzője, és kicsit gyorsabb is.
2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Az one x ugyan azt tudja mint az s3, olcsóbban. ugyan úgy 4 mag, ugyanúgy 4.0 android, ugyanúgy 8 mp.kamera, a htcnek nagyobb kijelzője van, szóval: ONE X
2012. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Én úgy gondolom, hogy az S3 nagyon jó telefon, viszont nem hinném, hogy tudnék vele olyan boldog lenni, mint a HTC-vel, mivel sokkal kevébbé tetszik a design-ja.


U.i.: Ment a zöld kéz! :)

2012. szept. 30. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Azt vedd amelyik tetszik mert kb egy szinten van a két teló.Nekem sokkal jobban bejön az S3 de ez már csak ízlés kérdése.
2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én az S3-mat venném!

de tényleg, olyan hasonló tudású a két telefon, hogy itt már csak az dönt hogy ki melyik márkát szereti, és melyik dizájnja jön be!

2012. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18:11 es-nek: Az s3 nak van nagyobb kijelzője( 4,8 incs) a htc-nek 4,7. Egyébként én is Htc-re voksolok. Minden mellette szól. Én is one x-t veszek. ( A közhiedelemmel ellentétben a One x akksija lazán kibírja az 1 napot nagy megterhelés esetén. Ha pedig közepesen hallgatsz rajta zenét, 3 óránként szinkronizálsz, kicsit játszol rajta , telefonálsz és mindezt közepes fényerőn akkor 2 napig is kibírja. Persze kellenek a frissítések rá. ) + ha rááldozol 3000-5000 ft-t egy hátlapba beépített külső akksiba akkor 3-4 napig is kibírja. És most itt nem arra az aksira gondolok ami bumszli és téglát csinál a telóból hanem ugyanúgy fog kinézni a telód mint ha egy sima hátlap lenne rajta. Azért jól kitalálták ezt a 4+1 magot a tajvaniak.
2012. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

One x.

Ugyan olyan jó, de olcsóbb.

2012. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Sense 4.1 óta baszhatja az s3 jóval le van maradva teljesítményben utána lehet olvasni! One X szebb de ízlés kérdése, mondjuk nekem nem kell papírhátlap xd
2012. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az a papírhátlap sokkal erősebb mint gondolnád
2012. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!