Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android sd csere többi lent (? )

Android sd csere többi lent (? )

Figyelt kérdés
4GB-os kártyám kinőttem és egy 16GB-osra cserélném.Az sd adatokat (pc-én)rá másoltam a 16G-ásra,de gondolom hogy ez így túl egyszerű volna hogy csak berakom a telóba és kész.mik a továbbiak? előre is köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 30. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

De tényleg ilyen egyszerű.

Szokták ajánlani, hogy az új kártyát először tedd üresen a telóba, és ott formázd le.

Ha megvolt a formázás, akkor a régi kártya adatait feltolod a gépre, majd rámásolod az új kártyára és mehet a telefonba.

2012. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! én a pc-én formáztam,de csak nem lesz gond?
2012. szept. 30. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baj.
2012. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, de jobb lenne ha telefonnal csináltad volna!
2012. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Egyébként ha rootolni akarnám hogy pl: az sd-re tudjam telepíteni az alkalmazásokat,ahhoz particionálnom kell?
2012. szept. 30. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell particionálnod.
2012. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor valamit félre olvastam.van értelme egyáltalán particionálni.vagy ez csak biztonsági okból ajánlot?
2012. szept. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!