Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent hogy a hívás...

Mit jelent hogy a hívás átirányítás aktív?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt bajom a telefonommal,de mostanában egyre többször ki írja hogy: "" figyelem,hívásátirányítás aktív ""

mit jelent ez??Én nem aktiváltam semmit sem,és azok sem akiket hívni akartam...


2012. okt. 1. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva. Pl.: Ha nem vagy elérhető, hangpostára irányít, vagy más telszámra. Attól függ hogy van beállítva. Ezt csak ti ketten tudjátok. Te és a szolgáltatód.
2012. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és NEKEM IS AUTOMATIKUSAN BEKAPCSOLTÁK, SŐT NEM IS TUDTAM LEVENNI AZ ÁTIRÁNYÍTÁST.Fel kellett hívnom az ügyfélszolgálatot, hogy kikapcsolják. Azt írta a telefonom, "a hálózat nem támogatja ezt a funkciót".Te is hívd fel, nehogy nem várt költségek keletkezzenek...
2012. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!