Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson mobilon van...

Sony Ericsson mobilon van rendszerfrissítés menü. Nem elég kiválasztani az update-hez? Sok ember bonyolultabbat javasol.

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza el nekem, légyszi', miért javasolnak sokan root-olást egy egyszerű, 2.1-ről magasabbra frissítéshez (nekem a 2.2 bőven megfelel), meg valami flashtool-t, stb, amikor létezik rendszerfrissítés menüpont a telón...

Experia X10 mini Pro.


Mi történik, ha kiválasztom a rendszerfrissítés menüt? Ez nem elegendő?


Előre is köszi a válaszokat.



2012. okt. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elégtelen, üljön le...


Nem ér semmit az a menü, mert az csak a gyári frissítéseket szedi le. Abból a legújabb a 2.1...

2012. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abszolut kezdők nem tehetnek fel kérdést?
2012. okt. 1. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

De tehet de erre van a google és itt mindenki azt várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön mert amíg epekedve várja a választ 5x megtalálhat mindent a neten csak olvasni kell.


Amúgy az X10 mini pro -ra már régen megszűnt a támogatás így gyári 2.1 nél jobb androidot soha nem fognak rá kiadni amit egy "rendszerfrissítéssel" majd a kedves felhasználó felrak.

Erre vannak a főzött romok amivel rengeteg fórum foglalkozik. Ezzel a módszerrel ha eleget olvasol(!) úgy androidot rakhatsz a telefonodra(2.3.7...stb).

2012. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 leírta a stílusom lényegét. Mindig kipróbálom, hogy a kérdés témájára rákeresek. Ha nincs az első oldalon értelmes találat, szó nélkül segítek. De erre az első oldalon is találsz választ.


[link]

2012. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Öngól. Ti nem olvastok alaposan. A kérdésem fő címében, vastagon szerepel, hogy "Sok ember bonyolultabbat javasol", ebből is látható, hogy olvastam több, evvel összefüggő beírást is, és ezek után is élt e kérdésem.


Én szintén először utánaolvasni szoktam (több forrásból is, nem csak e fórum beírásaiból), sajnálom, hogy konkrétan ezen kérdés kapcsán nem találtam meg az infót:


- SEM a google keresőben a

"site:gyakorikerdesek.hu android 2.1 frissítés"

találataiban (TÖBBET VÉGIGOLVASTAM EBBŐL),


- SEM pedig nem vehető ki az általad mutatott google link első találataiból.


Ezen felül pedig tartsátok szem előtt, hogy nem mindenki keres ugyanolyan kulcsszavakkal, hanem esetleg más, szintén logikus kulcsszavakkal, mint pl. én a gyakorik. fórumbeliekre kerestem rá elsőként, majd az általad is jelzett Sony Ericsson -ra, és találtam is számos evvel összefüggő infót, de ERRE PONT NEM leltem a választ, ezért bátorkodtam megkérdezni. :)


Ha megnézed az általad linkelt google első találatot, nem jön le belőle elsőre a kérdésemre a válasz, sőt, nem is konkrétan erről szól, hanem ÁLTALÁNOS infókat közöl a készülékről, így nem is logikus annyira a teáltalad javasolt kulcsszóval a konkrét kérdésemre rákeresni.

2012. okt. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!