Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazás akadozása ellen...

Alkalmazás akadozása ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
általában igen, milyen telefonod van és mi akadozik??
2012. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Y, és a Bad Piggies akadozik.
2012. okt. 1. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális telefont kell venni, és akkor nem akadozik semmi.
2012. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1-nek: Írok privátba, jó?

Köszönöm kedves Jolinar, de pár alkalmazás akadozásától eltekintve (amit most szeretnék megoldani) meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal, és külömben sincs elég pénzem ahhoz, hogy valami nagyon drága telefont vegyek. Egyébként meg általában nagyon hasznos kommentjeid szoktak lenni, nem értem miért vagy ilyen borzasztó "kedves"...

2012. okt. 1. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem ellened irányult, csak a Galaxy Y ellen. A Galaxy Mini is ugyanezt váltja ki.

Nem kell hozzá drága telefont venni, ugyanennyiért sokkal jobbat lehet kapni. Legközelebb kérdezz körbe, ha telefont vennél, az alsókategóriás Samsungoknál rosszabb döntés nem is létezik. :) Ha kipróbálnál mást, rájönnél, mennyivel jobb bármelyik másik telefon.

2012. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, sejtettem így utólag átgondolva... :$ Azért választottam ezt, mert ez tetszett meg nagyon, és a SE x10 mini pro. x10-et próbáltam, de az katasztrófa volt, ugyhogy ez mellett döntöttem, és már azért egy kicsit kikupálódtam Android téren. :D Te nem tudsz valamit erre a gondra (Akadozás)? Ja, és bocsi, ha bunkó voltam... Majd ha valami eszembejut, írok.
2012. okt. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!