Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonhoz kell net a...

Okostelefonhoz kell net a mobilomra?

Figyelt kérdés
Meglehet kövezni, hogy nagyon hülye kérdést teszek fel, de én most olvastam, hogy minden okostelefonra kell net, mert vannak olyan alkalmazásai, ami nettel működik, és folyamatosan vonná le a pénzt, ha nincs csomagom!? Mert nokia lumia 710-em van, és hozzá még az előző telefonomról klikk.. de akkor ezt ne mondjam le? mert azt terveztem.. és tényleg ne oltsatok le nagyon :D köszönöm!
2012. okt. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A telefonodról tudsz netezni ingyen, ha rácsatlakozol egy wifi-re.

Ettől függetlenül, lehet mobilnet-ért fizetni a szolgáltatónak, aki ad egy bizonyos mennyiségű adatforgalmat. Ezzel akkor is tudsz netezni ha nincs a közelben wifi.

2012. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vannak alkalmazások,amikhez kell internet. ha nem vagy wifi közelben és nem szeretnél fizetni,tiltsd le az adatforgalmat,akkor biztosan nem vesz le pénzt

bár,ha megteheted fizess elő egy alapcsomagra szerintem. korlatozottak a lehetőségek,ha nincs wifi/adatforgalom

2012. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell, ez egy lehetőség, de a mobilod anélkül is működik, netre ott a wifi. Többit leírták, egyetértek.
2012. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha letiltod a netet, nem tud levonni. Én fél évig használtam az első telefonomat net nélkül, nem okozott semmi nehézséget, lassan mindenhol van már wifi.
2012. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!